Karadağ Boya, 2009 senesi itibari ile boya fabrikası ortaklığı ile ANKA LINE markalı ürünlerin üretimine başlamıştır. Günümüzde en üst segment mobilya üretimi yapan firmalara da hitap eden sertifikalı ürünlerinin yanı sıra İnşaat boyaları alanında da TSE standartlarına sahip ürünlerini yapı sektörü ile de buluşturmaktadır. ANKA LINE markalı ürünler tüm Türkiye’de bayilikler veya direkt satışlar ile ahşap ve yapıların olduğu her alanda kullanılmaktadır.


İnşaat Grubu

Önce insan ve çevre odaklı politikayı benimseyen firmamızın, inşaat grubu ürünleri tamamen çevre dostu teknoloji ile üretilmiş olup su bazlı ürünlerdir. Uygulandıkları ortamlarda koku yapmayan bu ürünler aynı zamanda farklı ambalaj miktarlarına da sahiptir. Kişiye özel renkli boya üretimi ile evlerinizin ve ofislerinizin en uyumlu parçası haline geliyor.

Mobilya Grubu

Mobilya grubu ürünleri mat ve parlak boya ve verniklerden oluşmaktadır. Kişiye özel boya üretimi anlayışı ile hareket eden marka, mobilya üretim tesis, koşulları ve ürün beklentilerini de göz önünde bulundurarak en kaliteli hammaddelerin bir araya getirilerek formüle edilmiş iddialı ürünleri mobilya profesyonelleri ile buluşturmaktadır. Ürünlerde kullanılan hammaddelerin hepsi Avrupa standartlarındadır. Bitmiş mobilya boya vernikleri de Türk standartlarına uygun olmasının yanı sıra EN 71-3 Avrupa Birliği standardına da uygundur. EN 71-3, boyanmış yüzeylerin ağızla temasını esas alan bazı ağır metallere sınırlama getiren, 3 yaş ve altı çocukların sağlığı ile uyumlu olduğunu garantileyen bir standarttır.


Mobilya Ürünleri

Akrilik Ürünler
Poliüretan Ürünler
Selülozik Ürünler
Dekoratif Ürünler
Polyester Ürünler
Yardımcı Ürünler
İncelticiler


ANKA LINE Ürünler 5 Ekim 2015

Kurumsal E-Bülten

Bayi TDS / MSDS Talep Formu